Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 Klas 7 i 8

Wczoraj w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas 7 i 8. Wydarzenie to było pełne wzruszeń, nagród dla najlepszych uczniów oraz podziękowań dla rodziców. Uroczystość uświetniły występy artystyczne przygotowane przez uczniów. Hala gimnastyczna wypełniła się uczniami, nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Na początku nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru kolejnym 8 kasom, które już w przyszłym roku będą odpowiedzialne za opiekę nad nim na różnych uroczystościach. Całość otworzyła dyrektor szkoły, Pani Beata Mac, wspominając o licznych sukcesach uczniów, Odbyło się również wręczenie dyplomów dla najlepszych uczniów, podziękowań dla rodziców oraz Rady Rodziców za ich prace w kończącym się roku szkolnym. Absolwenci otrzymali pamiątkowe książki na temat naszego patrona szkoły, Świętego Jana Pawła II.