Terminy konsultacji nauczycieli


Beata Mac – dyrektor środa 8:00 – 9:00
Małgorzata Pasek Bienias – wicedyrektor środa 11:40 – 12:40
Dariusz Serkowski – wicedyrektor środa 8:20 – 9:20
Radosław Stawiarz – wicedyrektor poniedziałek 8:30 – 9:30
1 Adamczyk Klaudia poniedziałek 11:00 – 12:00 / środa 10:30 – 11:30 (co 2 tyg)
2 Bodziony Dorota środa 10:45 – 11:45
4 Brotoj Magdalena środa 12:45 – 13:45
5 Brudzińska Magdalena wtorek 10:30 -11:30
6 Brzezowska Karolina wtorek 8:20 – 9:05
7 Bujok Karolina środa 10:50 – 11:50
8 Cabała Mariusz środa 9:00 – 10:00
9 Cisowska Iwona czwartek 12:45 – 13:45
10 Damian Dorota wtorek 11:40 – 12:40
11 Dąbrowska Danuta wtorek 15:30 – 16:30
12 Furtak Dariusz środa 9:10 – 10:10
13 Gancarczyk Małgorzata wtorek 11:30 – 12:30 / środa 10:30 – 11:30 (co 2 tyg)
14 Gawlikowska Urszula poniedziałek 10:00 – 10:30, piątek 10:50 – 11:20
15 Glapiak Maria wtorek 13:00 – 14:00
16 Gołąb Elżbieta środa 12:45 – 13:45
17 Gołąb Sylwia poniedziałek 13:35 – 14:35
18 Góra Bożena środa 11:40 – 12:40
19 Hebenstreit-Kudlik Iwona wtorek 8:10 – 9:10
20 Janik Małgorzata poniedziałek 11:45 – 12:45
21 Janisz Piotr piątek 9:00 – 10:00
22 Jawor Maciej piątek 9:10 – 10:10
23 Jaworski Piotr środa 10:50 – 11:20 , czwartek 12:45 – 13:15
24 Jesiąka Małgorzata czwartek 10:50 – 11:50
25 Kalisz Alicja piątek 9:00 – 10:00
26 Kizem-Nowakowska Gracjana piątek 11:40 – 12:40
27 Klimek Bożena czwartek 8:00 – 9:00
28 Klimek Klaudia wtorek 10:30 – 11:30
29 Kliś Renata poniedziałek 10:30 – 11:30
30 Kmiecik Anna piątek 9:00 – 10:00
31 Kotlarz Katarzyna czwartek 11:00 – 12:00 , czwartek 11:30 – 12:30 (co 2 tyg)
32 Kożuch Dorota wtorek 12:30 – 13:30
33 Krzemień Agnieszka wtorek 8:00 – 9:00
34 Kubicka Teresa wtorek 12:15 – 13:15
35 Kuchnia Anna wtorek 9:45 – 10:45
36 Kulig Beata poniedziałek 13:00 – 14:00
37 Kulig Renata piątek 10:00 – 10:45
38 Kulig Tomasz poniedziałek 7:20 – 8:20
39 Kut Ewa wtorek 10:00 – 10:40, piątek 11:10 – 11:30
40 Madziar-Lorek Barbara poniedziałek 11:40 – 12:40
41 Makulak Dorota środa 7:45 – 8:15, piątek 11:00 – 11:30
42 Merklinger Kinga piątek 11:40 – 12:40
43 Mężyk-Stępień Danuta piątek 7:20 – 8:20
44 Michalik Anna czwartek 9:50 – 10:50
45 Michalik Irena czwartek 11:00 – 12:00 , czwartek 11:30 – 12:30 (co 2 tyg)
Nauczyciele ZSP3
Kadry VULCAN wersja: 22.08.0004.33140, Vulcan sp. z o.o. Strona 1 z 2
46 Michalski Mikołaj wtorek 7:30 – 8:30
47 Mirek Magdalena czwartek 8:20 – 9:20
48 Mirek-Legutko Maria poniedziałek 12:25 – 13:25
49 Mozdyniewicz Mariola środa 12:45 – 13:45
50 Mółka Beata poniedziałek 11:00 – 12:00 / środa 11:00 – 12:00 (co 2 tyg)
51 Nowakowska Katarzyna poniedziałek 11:50 – 12:20, wtorek 11:50 – 12:20
52 Pajor Małgorzata czwartek 12:25 – 13:25
53 Pawlikowska-Raczek Anna wtorek 15:25 – 16:25
54 Peciak Dariusz wtorek 9:00 – 10:00
55 Pieńkus Anna poniedziałek 10:30 – 11:30
56 Potoniec Henryk poniedziałek 13:35 – 14:35
57 Prokopowicz Agnieszka poniedziałek 10:50 – 11:50
58 Przychocka Beata wtorek 12:45 – 13:45
59 Pyszyńska Małgorzata piątek 10:30 – 11:30
60 Radlińska Alicja piątek 10:50 – 11:20 , 12:45 – 13:15
61 Rogowska Aleksandra poniedizałek 11:30 – 12;30
62 Rosiek Angelika wtorek 13:00 – 14:00
63 Rosiek Magdalena czwartek 13:30 – 14:30
64 Ruchała Agata czwartek 7:20 – 8:20
65 Rzeźnik Barbara
66 Sadłoń Ewa poniedziałek 10;00 – 11:00
67 Serkowska Urszula piątek 14:45 – 15:15
68 Smajdor Anna poniedziałek 11:40 – 12:25 wtorek 9:45 – 10:00
69 Smajdor-Kosakowska Jolanta wtorek 8:15 – 8:45 , piątek 8:30 – 9:00
70 Smoleń Bartłomiej czwartek 9:55 – 10:55
71 Smoleń Joanna poniedziałek 14:30 – 15:30
72 Smoleń Natalia wtorek 12:25 – 13:25
73 Sokołowska Agnieszka czwartek 13:15 – 14:15
74 Sowa Dorota wtorek 13:00 – 14:00
75 Stępień Agata piątek 10:00 – 11:00
76 Szczecina Elżbieta wtorek 11:35 – 12:05, środa 9:55 – 10:25
77 Szczerba Emilia piątek 10:30 – 11:30
78 Święs Ewelina poniedziałek 13:45 – 14:45
79 Tokarz Justyna wtorek 8:10 – 9:10
80 Uszko Dominika wtorek 9:15 – 9:45, środa 11:45 – 12:15
81 Wastag Joanna poniedziałek 11:40 – 12:40
82 Wechmann Halina czwartek 10:30 – 11:30
83 Wieczorek Jolanta czwartek 15:00 – 16:00
84 Wiśmierska Renata wtorek 14:00 – 15:00, czwartek 9:20 – 10:20
85 Wróbel Klaudia środa 10:50 – 11:20, piątek 11:20 – 11:40
86 Wysocka Beata czwartek 10:30 – 11:30 / czwartek 11:30 – 12:30 (co 2 tyg)
87 Załubski Piotr wtorek 11:30 – 12:30
88 Zelek Małgorzata środa14:35 – 15:35