Kadra pedagogiczna

DYREKTOR

Mac Beata – historia

WICEDYREKTORZY

Pasek-Bienias Małgorzata – informatyka

Serkowski Dariusz – rewalidacja indywidualna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, świetlica

Stawiarz Radosław – j.angielski

PEDAGOG SZKOLNY

Sokołowska Agnieszka

PSYCHOLOG SZKOLNY

Pasoń-Francuz Marta

ŚWIETLICA

Wechmann Halina

Pieńkus Anna

BIBLIOTEKA

Anna Kmiecik

NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLNI

Połoz Ewa
Fritz Ewelina
Gancarczyk Małgorzata
Gawlik Agnieszka
Gołąb Sylwia
Hołdys Julia
Kulig Beata
Michalik Irena
Mółka Beata
Sajdak Jolanta
Smajdor Anna
Szczerba Emilia
Wróbel Klaudia
Wysocka Beata

NAUCZYCIELE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Bodziony Dorota

 

 

Wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, rewalidacja

Brzezowska Karolina

Język angielski

Bujok Karolina

Nauczyciel wspomagający

Cabała Mariusz

Matematyka

Cisowska Iwona

Edukacja wczesnoszkolna

Damian Dorota

Historia

Dąbrowska Danuta

Muzyka

Furtak Dariusz

Język angielski

Gajkowska Agata

Chemia, biologia

Gawlikowska Urszula

Wychowanie fizyczne

Gołąb Elżbieta

Język polski, historia

Góra Bożena

Edukacja wczesnoszkolna

Gryżlak Grzegorz

Wychowanie fizyczne

Hebenstreit-Kudlik Iwona

Język polski

Janik Małgorzata

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Jawor Maciej

Wychowanie fizyczne

Jaworski Piotr

Religia

Jeleń Marta

Edukacja wczesnoszkolna

Kalisz Alicja

Język angielski

Kawecka-Hyży Joanna

Informatyka

Kasprzyk Edyta

Świetlica, język angielski

Kizem-Nowakowska Gracjana

 Rewalidacja

Klimek Bożena

Edukacja wczesnoszkolna

Kliś Renata

Edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Kożuch Dorota

Edukacja wczesnoszkolna

Krzemień Agnieszka

Język polski

Kubicka Teresa

Religia

Kuchnia Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Kulig Renata

Geografia

Kulig Tomasz

Matematyka

Lipińska Patrycja

Edukacja wczesnoszkolna

Madziar-Lorek Barbara

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

 

Makulak Dorota

Rewalidacja

Merklinger  Kinga

Język angielski

Mężyk-Stępień Danuta

Technika, informatyka

Michalik Anna

Nauczyciel wspomagający

Mirek Magdalena

Matematyka

Mirek-Legutko Maria

Religia

Mozdyniewicz Mariola

Biologia, przyroda

Opałek Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Pajor Małgorzata

Religia

Pażucha Małgorzata

Matematyka

Peciak Dariusz

Wychowanie fizyczne

Potoniec Henryk

Wychowanie fizyczne

Przychocka Beata

Plastyka

Radlińska Alicja

Informatyka

Rosiek Magdalena

Język niemiecki

Ruchała Agata

Edukacja wczesnoszkolna

Rzeźnik Barbara

Język polski

Smajdor-Kosakowska Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

Smoleń Bartłomiej

Język angielski

Stępień Agata

Fizyka

Szczecina Elżbieta

Język polski

Szeligiewicz Ewa

Nauczyciel wspomagający

Święs Ewelina

Język polski

Szczygieł Dorota

Język Polski

Wastag Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

Wieczorek Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

Wiśmierska Renata

Nauczyciel wspomagający, wychowanie do życia w rodzinie

Załubski Piotr

Wychowanie fizyczne

Zelek Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

 

DYREKTOR

Mac Beata – historia

WICEDYREKTORZY

Pasek-Bienias Małgorzata – informatyka

Serkowski Dariusz – rewalidacja indywidualna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, świetlica

Stawiarz Radosław – j.angielski

PEDAGOG SZKOLNY

Sokołowska Agnieszka

PSYCHOLOG SZKOLNY

Pasoń-Francuz Marta

ŚWIETLICA

Wechmann Halina

Pieńkus Anna

BIBLIOTEKA

Anna Kmiecik

NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLNI

Połoz Ewa
Fritz Ewelina
Gancarczyk Małgorzata
Gawlik Agnieszka
Gołąb Sylwia
Hołdys Julia
Kulig Beata
Michalik Irena
Mółka Beata
Sajdak Jolanta
Smajdor Anna
Szczerba Emilia
Wróbel Klaudia
Wysocka Beata

 

 

NAUCZYCIELE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Bodziony Dorota

 

 

Wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, rewalidacja

Brzezowska Karolina

Język angielski

Bujok Karolina

Nauczyciel wspomagający

Cabała Mariusz

Matematyka

Cisowska Iwona

Edukacja wczesnoszkolna

Damian Dorota

Historia

Dąbrowska Danuta

Muzyka

Furtak Dariusz

Język angielski

Gajkowska Agata

Chemia, biologia

Gawlikowska Urszula

Wychowanie fizyczne

Gołąb Elżbieta

Język polski, historia

Góra Bożena

Edukacja wczesnoszkolna

Gryżlak Grzegorz

Wychowanie fizyczne

Hebenstreit-Kudlik Iwona

Język polski

Janik Małgorzata

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Jawor Maciej

Wychowanie fizyczne

Jaworski Piotr

Religia

Jeleń Marta

Edukacja wczesnoszkolna

Kalisz Alicja

Język angielski

Kawecka-Hyży Joanna

Informatyka

Kasprzyk Edyta

Świetlica, język angielski

Kizem-Nowakowska Gracjana

 Rewalidacja

Klimek Bożena

Edukacja wczesnoszkolna

Kliś Renata

Edukacja wczesnoszkolna, logopedia

Kożuch Dorota

Edukacja wczesnoszkolna

Krzemień Agnieszka

Język polski

Kubicka Teresa

Religia

Kuchnia Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Kulig Renata

Geografia

Kulig Tomasz

Matematyka

Lipińska Patrycja

Edukacja wczesnoszkolna

Madziar-Lorek Barbara

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

 

Makulak Dorota

Rewalidacja

Merklinger  Kinga

Język angielski

Mężyk-Stępień Danuta

Technika, informatyka

Michalik Anna

Nauczyciel wspomagający

Mirek Magdalena

Matematyka

Mirek-Legutko Maria

Religia

Mozdyniewicz Mariola

Biologia, przyroda

Opałek Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Pajor Małgorzata

Religia

Pażucha Małgorzata

Matematyka

Peciak Dariusz

Wychowanie fizyczne

Potoniec Henryk

Wychowanie fizyczne

Przychocka Beata

Plastyka

Radlińska Alicja

Informatyka

Rosiek Magdalena

Język niemiecki

Ruchała Agata

Edukacja wczesnoszkolna

Rzeźnik Barbara

Język polski

Smajdor-Kosakowska Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

Smoleń Bartłomiej

Język angielski

Stępień Agata

Fizyka

Szczecina Elżbieta

Język polski

Szeligiewicz Ewa

Nauczyciel wspomagający

Święs Ewelina

Język polski

Szczygieł Dorota

Język Polski

Wastag Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

Wieczorek Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

Wiśmierska Renata

Nauczyciel wspomagający, wychowanie do życia w rodzinie

Załubski Piotr

Wychowanie fizyczne

Zelek Małgorzata

Nauczyciel wspomagający