Puchar Grand Prix w XX Jubileuszowym Festiwalu Młodych Talentów

W dniu 23 maja 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX Jubileuszowym Festiwalu Młodych Talentów zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Na scenie zaprezentowało się 101 uczniów z łącznie 11 szkół występując w czterech kategoriach. Jury doceniło starania uczniów reprezentujących naszą szkołę i przyznało im następujące nagrody:

Kategoria I: Zespół taneczny – wyróżnienie, skład: Joanna Lorek, Dorian Przychocki, Maja Kmita, Kacper Cabała, Aleksandra Wyrostek, Stanisław Piotrowski, Zuzanna Sołtys, Maciej Janur.

Kategoria II: Gra na instrumencie – II miejsce – Emilian Ishchuk.

Kategoria III: Śpiew – wyróżnienie – Aleksandra Wyrostek.

Kategoria IV: Praca plastyczna – II miejsce – Dominik Florek.

Po podliczeniu i zsumowaniu punktów przyznanych w każdej kategorii okazało się, że najwięcej z nich otrzymała nasza szkoła i tym samym zdobyła Puchar Grand Prix festiwalu.

Gratulacje dla wszystkich uczestników festiwalu.