OBCHODY 233. ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

30 kwietnia 2024 roku odbyła się akademia z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych symboli niepodległości Polski. Widowisko zostało przygotowane przez uczniów klasy II C pod kierunkiem wychowawczyni Joanny Wastag oraz pani Ewy Kut. Uroczystość szkolną zaszczycili swoją obecnością uczniowie klas I – III, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz rodzice. Wszyscy uczestnicy uroczystości mogli wzbogacić swoją wiedzę historyczną dotyczącą tej niezwykle ważnej w naszych dziejach ustawy. Patriotyczne wiersze i piosenki pozwoliły przenieść się w przeszłość, dostarczyły wielu wzruszeń. Na zakończenie pani dyrektor Beata Mac podziękowała uczniom za występ, a widzowie nagrodzili artystów brawami.