EKO… pokaz mody

W Dzień Ziemi 22 Kwietnia w naszej szkole na dużej przerwie odbył się niezwykły pokaz mody ekologicznej .

Modelki i modele zaprezentowali bardzo pomysłowe stroje wykonane z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu:

m.in  kartony , worki, folia spożywcza, gazety , butelki plastikowe, worki jutowe itp.

Celem  tego nietypowego pokazu było podnoszenie świadomości ekologicznej , propagowanie idei czystego środowiska , zwrócenie uwagi na konieczność segregacji odpadów oraz możliwości tworzenia niesamowitych rzeczy z odpadów.

Nasze modelki Zosia i Ewa z 7c , Gabrysia z 6a , Julka z 6c , Zosia i Lena z 5d, Gabrysia i Amelka z 5b, Emilka z 5c oraz Hania ,Natalia i Michalina z 4d , Marysia, Łucja ,Magda i Julka z 4e oraz modele Kuba z 7c ,Kuba z 6a i Filip z 5b sprawdzili się doskonale, można by rzec profesjonalnie.

Przegląd był doskonałą okazją do wspólnej zabawy , a także dowodem na to że można zrobić „coś fajnego ze śmiecia mego” , coś wspaniałego coś co daje dużo radości i satysfakcji.

Cały pokaz poprowadziła bardzo dojrzale Amelka z 7c, a oprawę muzyczną przygotował Kamil z 7c.