Wycieczka 5c i 5a

W dniu 25 października  uczniowie klas 5c i 5a, wraz z opiekunami,  odbyli wycieczkę do Krakowa, do Planetarium i do Muzeum Lotnictwa Polskiego . Uczniowie zwiedzając mogli obejrzeć: samoloty, śmigłowce, szybowce, motoszybowce, silniki lotnicze i wiele innych eksponatów. Była to  też ciekawa lekcja historii, która dotyczyła udziału „sprzętu latającego” podczas drugiej wojny światowej. Niemałą atrakcją dla wszystkich  było zwiedzanie samolotu.

Kolejnym punktem były Sukiennice, w których oglądaliśmy pięknie wykonane ozdoby i zakupiliśmy pamiątki dla bliskich. Podczas drogi powrotnej do domu dzieliliśmy  się naszymi wrażeniami, śpiewaliśmy piosenki, chociaż byliśmy bardzo zmęczeni. Możemy wszyscy śmiało powiedzieć, że wycieczka była bardzo udana.