DZIEŃ SZTUKI W MIASTECZKU GALICYJSKIM

2 czerwca 2023 roku  uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły wzięli udział  w Dniu Sztuki w ramach Sądeckich Dni Godności Osób Niepełnosprawnych zorganizowanych  przez Zespół Szkół nr 5 Specjalnych. Prace plastyczne na wystawę w Ratuszu Miasteczka Galicyjskiego wykonali- Julia Krzysztofiak, Joanna Rola, Emila Kiełbasa, Jan Kropiwnicki, Jan Olesiński, Kuba Ziemianek, Piotr Fijałkowski. Uczniowie otrzymali dyplom, medale i prezenty. Mieli okazję porozmawiać z artystą plastykiem, wzięli udział w warsztatach garncarskich, na których wykonali piękne ozdoby z gliny oraz warsztatach teatralnych. Zwiedzanie Miasteczka Galicyjskiego przybliżyło dzieciom tradycję i kulturę naszego regionu. Było dużo dobrej zabawy z innymi uczestnikami, radości i uśmiechu.