Konkursy plastyczne

Uczniowie naszej szkoły zdobyli kolejne sukcesy w konkursach plastycznych.

1. Szymon Kłębczyk z klasy 8 D – I MIEJSCE w Ogólnopolskim Przeglądzie Działań Artystycznych, organizowany przez Pałac Młodzieży,  oraz I MIEJSCE w XXV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Utwory Adama Mickiewicza w plastyce”, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Nowym Sączu.

2.Roksana Talar z klasy 7A – WYRÓŻNIENIE w XXV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Utwory Adama Mickiewicza w plastyce”, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Nowym Sączu.

3. Daniel Janczura z klasy 6B – WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Kamera, akcja, maluj”, organizowany przez Bibliotekę Publiczną im. Józefa Szujskiego, Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Sączu.

Opiekunem naukowym jest pani Beata Przychocka.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.