Podsumowanie V Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego dla uczniów  o specjalnych potrzebach edukacyjnych pod hasłem „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI”

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Helenka Łopalewska z klasy 3A oraz uczeń Olgierd Gryźlak z klasy 1C, zostali wyróżnieni w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu. Ponadto w konkursie udział wzięli inni uczniowie naszej szkoły:

Maja Głowacka kl. 1A

Karol Kiełbasa kl. 1D

Antonishyn Mykhailo kl. 2A

Piotr Fijałkowski kl. 2A

Filip Matej kl. 3A

Kuba Ziemianek kl. 3C

Marysia Bieniek kl. 4C

Szymon Kluska kl. 4C

Oskar Leśniak kl. 4C

Antoni Tomaniewski kl. 4C

Marcin Zoń kl. 4C

Antoni Gucwa kl. 4E

Bartosz Łukasik kl. 7B

Jan Kropiwnicki kl. 7B

Arina Osypenko kl. 7B

Dnia 23.03.2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród . Autorzy wyróżnionych prac zostali obdarowani pięknymi nagrodami. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie,  a nie zdobyły miejsca na podium, również otrzymały dyplom i nagrodę. Wszystkim serdecznie gratulujemy!