Dzień Otwarty

W dniu 4 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów do  1 klasy naszej szkoły. Można było tego dnia nie tylko zwiedzić cały budynek i dowiedzieć się więcej o szkole – przygotowane zostały zadania i atrakcje dla naszych małych i większych gości. Całość rozpoczęto występem muzycznym szkolnego zespołu, który grał i śpiewał piosenki znane z bajek. Potem można było dowiedzieć się o instrumentach. Każdy z uczestników Dnia Otwartego dostawał mapę oraz kartę do wykonania zadań w każdym z pomieszczeń. Dzieci z rodzicami mogły skorzystać z takich atrakcji jak pokazy pracowni, gry i zabawy ruchowe na hali sportowej, zabawy językowe, zajęcia z VR, druku 3d, proste doświadczenia fizyczne i chemiczne, wystawa żywych zwierząt, dogoterapia, zajęcia sensoryczne, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy,zajęcia matematyczne, zajęcia turystyczne, historyczna walka ze smokiem, gry i zabawy interaktywne z origami,  gry planszowe, teatrzyk kamishibai, a na koniec słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że zapewniliśmy dużo radości i śmiechu w ten sobotni dzień!