Karnawałowe rytmy w świetlicy szkolnej

Karnawał to wyjątkowy czas dla dzieci, przepełniony muzyka, tańcem i zabawą. Zgodnie z karnawałową tradycją, również i w naszej świetlicy, w czwartek 26 stycznia, miało miejsce karnawałowe szaleństwo.  Świetliczaki, jak to w karnawale bywa, bawiły się w rytmach lubianych i popularnych przebojów. Muzyczna zabawa była urozmaicana różnymi zabawami oraz konkursami, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem. Były ,,Gorace krzesełka’’, ,,Wędrujący kapelusz’’, ,,Gazetowe pląsy’’, ,,Muzyczna loteryjka’’, ,,Taniec z balonikiem’’ i wiele innych. Różnorodność tańców i zabaw sprawiła, że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Humor, jak zwykle dopisywał wszystkim. Dzieciaki świetnie się bawiły przy gorących, muzycznych rytmach, a świetlicę wypełniały ich radosne krzyki i śmiech. Był to wspaniały dzień pełen pozytywnych wrażeń oraz dobrej zabawy. Oczywiście nie możemy się już doczekać kolejnej imprezy karnawałowej.