Sobota z turniejami i konkursami – zapraszamy

Szanowni Państwo

Corocznie Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nowym Sączu pragnie zaprosić uczniów i rodziców naszej szkoły do wspólnego spędzenia czasu w sobotę 17 grudnia 2022 roku w godzinach od 9.00 do 13.00. Organizujemy turniej piłki nożnej, turniej tenisa stołowego oraz konkurs plastyczny. Impreza ta stała się tradycją w naszej szkole a wspólne spędzanie czasu pozwoli na lepszą integrację dzieci i zachęci ich do aktywności sportowej i artystycznej. Na uczestników czekają nagrody i poczęstunek. Nauczyciele wychowania fizycznego rekrutują już chętnych do konkurencji sportowych a jutro tj. środa będziemy zapisywać chętnych uczniów na konkurs plastyczny. Do każdej klasy przyjdzie pracownik szkoły i uczeń będzie mógł się wpisać na listę uczestników konkursu plastycznego. Każde dziecko otrzyma do podpisania przez Państwa zgodę na udział w imprezie. Prosimy o podpisanie zgody a dziecko przekaże ją następnie do wychowawcy klasy. Turniej i konkurs został podzielony na kategorie wiekowe: Kategoria : klasy 4-5 Kategoria: klasy 6-8 Kategoria: klasy 1-3.

Serdecznie zapraszamy

Rada Rodziców: Agnieszka Ociepka, Izabela Sediwy, Marzena Janik, Agnieszka Pudełko, Monika Olszewska, Małgorzata Bernady, Małgorzata Zapała