Znakomite występy naszych unihokeistów!!! Złoto i srebro w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół podstawowych!!!

Uczniowie naszej szkoły zdobyli Mistrzostwo Nowego Sącza w Unihokeju chłopców klas 4-6
W zawodach wzięło udział 10 szkół z terenu miasta.
Wyniki w grupie
SP 21 – SP 11 4:0
SP21 – SP 2 2:0
Półfinał:
SP 20 – SP 21 0:0 rzuty karne 0:1
Finał :
SP 21 – SP 16 1:0
Zawodnikom należą się słowa uznania, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Dorian Hebda, który trafiał do bramki rywali 8x i Oskar Kukulak, wykazując się świetnym refleksem przy obronie rzutów karnych. Świetnie zagrał formacja defensywna o czym świadczy fakt, iż chłopcy nie stracili bramki w całym turnieju.
Złote medale dostali: Oskar Kukulak, Filip Górowski, Krzysztof Ociepka, Adam Kadłubowski, Szymon Kadłubowski, Dorian Hebda, Maciej Olchawa, Fabian Kulig, Jakub Basta.
Opiekun: Maciej Jawor
Znakomity występ zanotowały również dziewczęta klas 4-6 i po bardzo emocjonującym finale zajęły II miejsce !!!
W zawodach wzięło udział 8 szkół z terenu miasta.
Wyniki w grupie:
SP 7 – SP 21 0:1

SP 21 – SP 11 3:0
SP 21 – SP 3 2:1
Półfinał:
SP 21 – SP 15 1:0
Finał:
SP 2 – SP 21 2:0
Srebne medalistki zagrały w składzie: Zuzanna Gomułka, Katarzyna Kuźma, Zuzanna Basta, Olimpia Klimek, Gabriela Kopieć, Laura Bałuszyńska, Julia Boryczka, Oliwia Ledniowska, Milena Leśnik, Paulina Kuraś.
Na uwagę zasługuje fakt, że obydwie ekipy będą reprezentować nasze miasto i szkołę na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu.