Pasowania na czytelnika klas 1

W październiku i listopadzie oficjalnie przyjęliśmy do grona czytelników uczniów klas 1 naszej szkoły. Uczniowie najpierw wysłuchali kilku słów o tym, co znajduje się w bibliotece szkolnej, wierszy i próśb książki przedstawianych przez Roksanę Talar, Maję Nycek i Aleksandrę Pach z 7a, Zofię Popielę z 6c oraz Amelię Michalik z 8d. Po inscenizacji uczniowie powtórzyli przysięgę pasowania na czytelnika. Na zakończenie każda klasa otrzymywała dyplom pasowania na czytelnika oraz zakładki zrobione przez klasy starsze specjalnie dla klas 1. Po wszystkim uczniowie byli gotowi na wypożyczenie swoich pierwszych książek. Mamy nadzieję, że nasi nowi uczniowie będą aktywnymi czytelnikami przez całe 8 lat.