„Nasze Pasje i zainteresowania” 5A

W dobie Internetu i wszechobecnych komputerów, komórek czy tabletów zagospodarowujących wolny czas na różne sposoby, okazało się, że uczniowie interesują się czymś jeszcze… Mają swoje hobby, pasje, kolekcje.
Uczniowie  klasy 5a na godzinie wychowawczej chętnie prezentowały swoje hobby, opowiadały ciekawostki o swoich zainteresowaniach .

Dzięki takiej lekcji  dowiedzieliśmy się, że Kuba jest pasjonatem historii i biologii, Hania  z wielką dumą nosi   harcerski mundur i zaszczepia w innych chęć bycia harcerzem, Karolina uwielbia taniec i rolki .Sportem interesują się Michał, Cyprian, Nikodem(1) i Eryk.  Helena świetnie pływa i szusuje na nartach odnosząc spore sukcesy, Gabrysia zbiera kamienie szlachetne i wykonuje śliczne bransoletki, a Natalia ,Alicja i Maja kochają zwierzęta i oddałyby im swoje serducho.  Ukryty talent oprócz sportu  Eryka  to malowanie .  Robert  tworzy komiksy, a Julian uwielbia czytać książki –ma ich sporą kolekcje  i jest autorem swoich małych literackich dzieł.  Zuzia i Nikodem(2) kochają  podróże ,a Nikodem(3)jest dumny z umiejętności jazdy na quadzie.

Dzięki takiej lekcji  uczniowie poznali się bliżej  i pokazali  rówieśnikom, jak w tym trudnym czasie, można efektywnie spędzać czas rozwijając swoje talenty i zainteresowania.