Akcja „BOOM2! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”

Akcja „BOOM2! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” jest skierowana do wszystkich bibliotek publicznych i bibliotek szkolnych działających na terenie Polski i adresujących swoją ofertę do dzieci i młodzieży. W ramach akcji 100 bibliotek, które zgłosiły się jako pierwsze przez udostępniony formularz online, otrzymało pakiety komiksów i gier planszowych – nam również się udało zgłaszając się w pierwszej minucie naboru!

W ramach akcji otrzymaliśmy

  • Komiksy dla dzieci i młodzieży: “20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi”, “Trzej Muszkieterowie”, “Kajko i Kokosz. Szkoła Latania”, “Kajko i Kokosz. Wielki Turniej” (wersja w języku ukraińskim), 
  • Gry: “Ubongo Trigo”, “Ubongo Extreme”, “Kajko i Kokosz. Szkoła latania” (gra karciana),
  • Magazyny: “Lego Explorer” (2 szt.), “Gigant Poleca” (2 szt.)

Do 15 listopada z grami i komiksami będą urządzane różne zajęcia, a potem wylądują one do wypożyczenia na półkach bibliotecznych. Już dziś składaliśmy figurki Lego znajdujące się w otrzymanych czasopismach.