SZKOLNY I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III

 

21 kwietnia 2022 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Jego celem było wyłonienie spośród uczniów klas trzecich Mistrza Ortografii. Uczniowie pisali ze słuchu dyktowany tekst. Musieli wykazać się szeroką wiedzą i umiejętnościami ortograficznymi.

 

Tytuł MISTRZA ORTOGRAFII otrzymali:

I miejsce – Weronika Młodnicka – klasa III B 

II miejsce – Michał Mac – klasa III A

III miejsce – Aleksandra Kret – klasa III B 

 

Wyróżnienie otrzymali:

Amelia Najduch – klasa III A

Sebastian Majoch – klasa III C

Hubert Zięć – klasa III C

Nadia Konieczny – klasa III D

Gabriel Kapturkiewicz – klasa III D

Martyna Stasiowska – klasa III E

Paweł Michoń – klasa III E

 

Uczennica Weronika Młodnicka oraz uczeń Michał Mac reprezentowali naszą szkołę w XIX edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego, która odbyła się 29 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu. Uczestniczyli w niej trzecioklasiści sądeckich szkół, którzy pisali dyktando. Spośród nich wyłoniono Mistrzów Ortografii. Wśród nagrodzonych byli nasi reprezentanci.

 

I miejsce – Weronika Młodnicka – klasa III B 

III miejsce – Michał Mac – klasa III A

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.