Bliżej siebie – podsumowanie konkursu

Dnia 01.06.2022 roku odbyło się oficjalnie ogłoszenie wyników konkursu Interdyscyplinarnego „Bliżej siebie”. Organizatorami tego przedsięwzięcia była p. pedagog Agnieszka Sokołowska oraz p. psycholog Joanna Smoleń. Konkurs trwał od września i skierowany był do całej społeczności naszej szkoły. Celem konkursu było przede wszystkim zachęcenie rodziców/opiekunów prawnych lub innych członków rodziny oraz wychowawców do rozmów z dziećmi na temat wartości rodziny/osób najbliższych w ich życiu, podkreślenia znaczenia więzi poprzez wspólne spędzanie czasu oraz uwrażliwienie na różność i wartość każdej rodziny. Zarówno uczniowie, jak i przedszkolaki poprzez różne techniki plastyczne lub technologie informacyjne zaprezentowali niezapomniane chwile ze swoimi bliskimi podczas wspólnie spędzanego czasu.

W konkursie wzięło udział 35 uczniów/przedszkolaków w kategorii indywidualnej oraz 4 klasy w kategorii praca zbiorowa. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Wyniki konkursu interdyscyplinarnego

„BLIŻEJ SIEBIE”

Przedszkole:

I – miejsce                 Dominik Florek – grupa III „Krasnoludki”

II – miejsce               Oliwia Podgórni – grupa V „Sówki”

III – miejsce              Nadia Dunikowska – grupa IV „Biedronki”

Klasy I-III

Klasy I                           Nelly Karwala I A

Klasy II                         Maja Bobrek II B

Klasy III                        Milena Bożyk III D

Wyróżnienie:      Alicja Ciągło III B, Mikołaj Bochenek II E

Praca indywidualna IV-VIII

(praca z wykorzystaniem technologii informacyjnej)

 

I miejsce     Jan Ratyński     Klasa VI C 

Uczniowie klas IV-VIII – praca zbiorowa

I miejsce                 Klasa VII D

II miejsce               Klasa VII A

III miejsce                 Klasa VIII E

Wyróżnienie:            Klasa VI C

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wysiłku włożonego w pracę, rodzicom/opiekunom za zaangażowanie i pomoc dzieciom, a także wychowawcom i nauczycielom za stworzenie warunków do wykonania pracy, motywowanie i ukierunkowanie.

W konkursie każdy został nagrodzony dyplomem za udział. Wygrani w kategorii indywidualnej otrzymali gry planszowe lub puzzle dostosowane do wieku, jako propozycja wspólnego spędzania czasu z rodziną. Natomiast uczniowie klas starszych, w kategorii grupowej w nagrodę otrzymali zaproszenie na lody lub słodkości, mające na celu integrację zespołu klasowego.

Poniżej umieszczona została prezentacja multimedialna zwycięzcy Jana Ratyńskiego, ucznia klasy 6C w kategorii indywidualnej – praca z wykorzystaniem technologii informacyjnej.