Rozdanie nagród z konkursu recytatorskiego klas 1-3 oraz czytelniczego klas 3

W ostatnich dniach odbyło się rozdanie nagród z szkolnych etapów konkursów – recytatorskiego oraz czytelniczego. O konkursie recytatorskim klas 1-3 już pisaliśmy, natomiast Konkurs Czytelniczy klas III po zaciętej dogrywce wygrali reprezentanci klasy 3E. Drugi miejsce zajęła 3C, 3 miejsce zajęła 3B, a klasy 3A i 3D otrzymały wyróżnienia. Wszystkim gratulujemy! Nagrody zostały przekazane w bibliotece szkolnej z rąk pani drektor Beaty Mac.

Wyniki  Szkolnego Konkursu Czytelniczego  klas III

-wręczenie nagród.

W dniu 26 kwietnia 2022 roku uczniowie klas trzecich, biorący udział w Szkolnym Konkursie Czytelniczym otrzymali dyplomy i piękne  nagrody książkowe. Gratulujemy zwycięzcom, którzy reprezentować będą naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym. Odbędzie się on w naszej szkole 30.05.2022 roku.

Oto lista nagrodzonych osób

I MIEJSCE -KL.3 E

Piotr Bednarek

Bartek Czermak

 

II MIEJSCE  – KL.3 C

Sebastian Majoch

Wojciech Legutko

 

III MIEJSCE  – KL.3 B

Amelia Węgrzyn

Lilianna Lech

 

KL.3 A wyróżnienie

Dominik Roeske

Michał Mac

 

3 D wyróżnienie

Anna Stefańska

Amelia Durałek