Piknik ekologiczny

W dniu 7 kwietnia 2022 roku klasa 4A uczestniczyła w pikniku ekologicznym w ramach projektu „Poprawa jakości powietrza dla miasta Nowego Sącza”. Uczniowie brali udział w grach dydaktycznych oraz zajęciach promujących ekologię. Uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne wskazówki, w jaki sposób możemy w codziennym życiu szanować Naszą planetę.

Uczniowie wykonali plakaty pt. „Eko będę- świat zdobędę!”, które zostały ocenione przez jury. Plakat wykonany przez Annę Bocheńską, Dominikę Bołoz i Jadwigę Zyskowską został wyróżniony, zdobywając pierwsze miejsce. Laureatkom plakatu serdecznie gratulujemy!

Po ogłoszeniu wyników, uczniowie mogli odpocząć i schłodzić się kosztując przepyszne lody.