Konkursy fotograficzne – informacja

Zapraszamy do udziału w konkursach plastycznych:

  • “Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość”

Prace do konkursu to wydrukowane na formacie nie mniejszym niż A6 zdjęcia przedstawiające uroki Nowego Sącza. Na jednego ucznia przypada 1 zdjęcie. Fotografię należy dostarczyć do 25 kwietnia 2022 roku do biblioteki szkolnej, dołączając do niej następującą zgodę:

  • “Perły Sądeczczyzny”

Konkurs rozstrzygany jest w trzech kategoriach:

  1. ”Perły Sądecczyzny” – uchwycić urok naszego regionu (ujęcia pejzaży, krajobrazów wiejskich, miejskich lub peryferii, przyrody, architektury, wnętrz itp., ukazujące tereny Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego).
  2. „Człowiek” – istota ludzka składa się nie tylko z cech fizycznych, ale i z ducha, którego nie widać gołym okiem… Czy potrafisz uchwycić „to coś” (dowolnie rozumiany portret przedstawiciela lub przedstawicieli gatunku homo sapiens: twarz, popiersie, cała postać lub inne).
  3. „Ruch, gwar, miasto dookoła…” – życie płynie, ucieka minuta za minutą, w każdym momencie coś się dzieje… A gdyby tak schwytać ulotną chwilę, gdyby ją uwiecznić? (scenka rodzajowa, zdjęcie reporterskie, fotografia przypadku…).

Jeden uczestnik może zgłosić 1 zdjęcie lub po 1 zdjęciu z każdej kategorii (3 zdjęcia). Prace zostaną opublikowane przez organizatorów na insagramie. Fotografie należy przesłac do pani Anny Kmiecik na mail annakmiecikart@gmail.com w dużej rozdzielczości lub przynieść go na pendrive  oraz dstarczyć w formie skanu lub do biblioteki szkolnej zgodę opiekuna zamieszczoną poniżej. Czas trwania konkursu do 15 maja.