Dzień Otwarty – relacja

5 marca 2022 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, na którym zarówno rodzice, jak i i dzieci mogły zapoznać się z ofertą naszej szkoły, salami lekcyjnymi  i pracowniami. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji – na sali gimnastycznej tor przeszkód, w salach lekcyjnych matematyczne i logiczne zabawy, malowanie twarzy, w sali biologicznej wystawa zwierząt, w sali rewalidacyjnej zabawy i dogoterapia, w sali historycznej wystawa. W bibliotece szkolnej można było zapoznać się z księgozbiorem, grami planszowymi, nauczyć jeść pałeczkami i zrobić zdjęcie z postaciami z bajek. Na świetlicy szkolnej można było zagrać, porysować, w sali anglistycznej przywitały dzieci zabawy interaktywne, taniec. W sali technicznej można było odpocząć przy poczęstunku, była też wystawa prac plastycznych. W sali chemicznej można było oglądać eksperymenty i samemu spróbować odtworzyć je w bezpieczny sposób. Mamy nadzieję, że szkoła się spodobała, a atrakcje umiliły dzieciom sobotni dzień.