Karnawał w 3b

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 10 lutego 2022 r. w naszej klasie odbyła się zabawa karnawałowa. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów. Nasza sala została przyozdobiona różnokolorowymi łańcuchami, serpentynami, balonami. Zjawiskowy wygląd, wprowadził uczestników w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki! Zabawę urozmaiciły konkursy w których wszyscy chętnie wzięli udział.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie słodkiego poczęstunku i dekoracji. Kolejna zabawa już za rok.