EMILIA KIEŁBASA z kl. 7b w ,,PYTANIU NA ŚNIADANIE”


Uczennica naszej szkoły Emilia Kiełbasa z kl.7b udzieliła wywiadu ekipie TVP ,,Pytanie na śniadanie”, która zjawiła się w jej rodzinnym domu. Emilia jest fanką wokalistek młodego pokolenia – Roksany Węgiel, Viki Gabor, Cleo. W otoczeniu rodziny opowiedziała jak zaczęła się jej przygoda z piosenką. Sama Emilia bierze udział w występach i konkursach wokalnych.
Była też jedną z wokalistek w koncercie ,,Radość Bożego Narodzenia”, który będziemy mogli zobaczyć 25 grudnia o godz.16 w TVP ABC. Emilia spełnia tym samym swoje marzenia oraz udowadnia, że pasja i wytrwałość w dążeniu do celu nie znają ograniczeń. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wideo z “Pytania na śniadanie” tutaj: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/57575526/spelnione-marzenie-emilki