Nasza szkoła beneficjentem programu „Laboratoria Przyszłości”

Miło nam poinformować iż nasza szkoła została beneficjentem ogólnopolskiego programu „Laboratoria Przyszłości”. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Nasza szkołą otrzymała wsparcie w kwocie 196 500 zł, dotychczas wykorzystaliśmy 53 150 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu nagłaśniającego dla naszej placówki, który wykorzystywany będzie podczas wszelakich akademii, koncertów czy innych wystąpień dla społeczności szkolnej.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci