Historia na wesoło w bibliotece

W związku z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025 do naszej szkoły przybyły nie tylko nowe lektury, ale równiez wiele ciekawych książek do czytania. Już niedługo można będzie je wypożyczać w całości, na razie udostępniamy go na bieżąco z wpisywaniem do systemu. Udało nam się dołączyć do księgozbioru  też wiele ciekawych książek historycznych i patriotycznych napisanych bardzo przystępnym językiem. W ramach ich promowania w klasach 4b i 6c użyliśmy ilustrowanych ma Polski, które dostaliśmy w 2014 roku. Każdy mógł przyjrzeć się mapie, zabrać ją do domu po zajęciach, a w ich trakcie wypisać i narysowac kilka elementów związanych z naszym krajem z mapy lub z głowy. Mamy nadzieję, że nowe książki uatrakcyjnią naszą bibliotekę szkolną.