O Orła Białego i koronę dla niego – Gra Terenowa z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

W dniu 10 listopada 2021 roku Zespół Szkolno-Przedszkolny nr3, GRH Żandarmeria przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego zorganizowali projekt “O Orła Białego i koronę dla niego”. Od 9 do 9:30 zaczęliśmy od partyzanckiej wizyty u najmłodszych –  “Przedzkolaki dla Niepodległej”.  O 10:00 na terenie naszej szkoły odbyła się gra terenowa “Śladami Orła Białego”. z okazji Święta Odyzskania Niepodległości. Śmiałkowie z klasy 6b podjęli wyzwanie żywej lekcji historii. W czasie gry terenowej młodzież wypełniała różnego rodzaju zadania, wymagające użycia sprytu i wiedzy. Wspierali ich uczniowie z klasy 7b. Na koniec wysłuchaliśmy wykładu “Orzeł partyzanckiej czapki” oraz obejrzeliśmy film “GRH Żandarmeria”.

dav