Akademia klas 1-3 z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

9 listopada 2021 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia dla klas I-III z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Świętowanie tego wielkiego wydarzenia na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych uroczystości. Część artystyczną poprzedziło wspólne odśpiewanie Hymnu Państwowego. Widowisko zaprezentowane przez klasę III B obejmowało treści historyczne, piosenki i wiersze o tematyce patriotycznej. W przystępny i obrazowy sposób przedstawiono losy naszej Ojczyzny.  Na szczególne uznanie zasługuje publiczność, która podczas oglądania widowiska była zdyscyplinowana, zachowała powagę i skupienie. Taka postawa świadczy o szacunku dla historii i dziejów naszego narodu, to współczesny wyraz patriotyzmu.