” Quiz z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych ” – sukces naszych uczniów

Dnia 24 września chętni uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w konkursie z języka niemieckiego w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców.
Był to ” Quiz z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych “zorganizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową.
W konkursie wzięło udział kilka szkół.
Z pomocą wytycznych przekazanych przez panią Magdalenę Rosiek uczniowie przystąpili do konkursu w formie zdalnej.
Należą im się ogromne gratulacje i pochwała, ponieważ uczniowie naszej szkoły zdobyli najlepsze wyniki w tym konkursie!

Oto wyniki:

I miejsce zdobyła Karolina Babiarska ( 8C)
II miejsce Oliwia Bobrowska ( 8C)
III miejsce Jakub Rams

Uczniowe zdobyli bardzo cenne nagrody i pobudzili swoją motywację do nauki języka niemieckiego!

Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestników konkursu i życzymy dalszych sukcesów z języka niemieckiego!!!!

DEUTSCH MACHT SPAβ!!!