Dzień Muzyki w świetlicy szkolnej

1 października na całym świecie, ale też i w naszej świetlicy obchodzony był Światowy Dzień Muzyki. W tym dniu świetliczaki przeniosły się w krainę dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. To już kolejny rok, w którym muzyka towarzyszy nam podczas codziennych zajęć świetlicowych, umilając czas, inspirując i pozwalając odkrywać talenty i zainteresowania. W świetlicy przez cały dzień rozbrzmiewały dźwięki muzyki. Zabawy muzyczno-ruchowe, taniec, śpiewanie piosenek, gra na instrumentach i zagadki muzyczne były doskonałym sposobem na wspólną zabawę. Dzieci słuchając muzyki relaksacyjnej pobudzającej wyobraźnię wcieliły się w artystów i stworzyły piękne prace plastyczne. Było muzycznie, było tanecznie i przede wszystkim wesoło. To był inspirujący i niezapomniany dzień.