Dzień Kropki w klasie 2A

Dnia 15 września uczniowie klasy 2A włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki – dnia, w którym przypominamy sobie i innym, że każdy z nas ma jakiś talent, jakieś zdolności – wystarczy tylko uwierzyć w siebie. W atmosferze radości i zabawy dzieci  poznawały historię tego nietypowego święta. Motyw kropki był obecny nie tylko na ubraniach, ale także w różnych działaniach: były eksperymenty z kolorowymi kropkami pozwalające dzieciom poznać barwy podstawowe i pochodne, zadania i zabawy matematyczne i logiczne, zabawy z kodowaniem,  powstało też wiele ciekawych prac plastycznych. Każde wykonane zadanie lub udział w zabawie nagradzany był kolorową kropką.

Dzień ten przyniósł dzieciom wiele radości i zadowolenia – za sprawą małej kropki dzieci stały się wielkimi artystami.