HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO – 1 WRZEŚNIA 2021

Godzina 9:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas V – VIII

Uroczysta akademia przed budynkiem szkoły. Po akademii spotkanie z wychowawcami w salach.

W razie niepogody tylko spotkania z wychowawcami w salach.

Oddział

Sala lekcyjna

Nauczyciel

 

Klasa 5a

 

Sala 015a

p. Karolina Brzezowska

Klasa 5b

 

Sala 103

p. Maciej Jawor

Klasa 5c

 

Sala 117

p. Iwona Hebenstreit – Kudlik

Klasa 6a

 

Sala 205

p. Dorota Damian

Klasa 6b

 

Sala 022a

p. Dorota Bodziony

p. Anna Pawlikowska – Raczek

Klasa 6c

 

Sala 022

p. Mariusz Cabała

Klasa 7a

 

Sala 102

p. Tomasz Kulig

Klasa 7b

 

Sala 018

p. Małgorzata Janik

p. Renata Wiśmierska

Klasa 7c

 

Sala 115

p. Danuta Dąbrowska

Klasa 7d

 

Sala 016

p. Urszula Gawlikowska

Klasa 8a

 

Sala 129

p. Magdalena Mirek

p. Barbara Madziar – Lorek

Klasa 8b

 

Czytelnia

p. Mariola Mozdyniewicz

Klasa 8c

 

Sala 017

p. Alicja Kalisz

Klasa 8d

 

Sala 204

p. Agnieszka Krzemień

Klasa 8e

 

Sala 124

p. Bartłomiej Smoleń

 

Godz. 10:00 – Msza Święta w Kościele NMP

Uczniowie klas V-VIII wspólnie z wychowawcą uczestniczą we Mszy Św. Jeżeli rodzic nie wyraża zgody na udział dziecka we Mszy Św. Prosimy aby pisemnie przekazał taką informację wychowawcy klasy.

Uczniowie klas I – IV uczestniczą we Mszy Św. z rodzicami.

Godz. 11:15 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas I – IV

Uroczysta akademia przed budynkiem szkoły. Po akademii spotkanie z wychowawcami w salach.

W razie niepogody uczniowie klas II – IV tylko spotkania z wychowawcami w salach a uczniowie klas I wraz z rodzicami spotkanie na hali sportowej a potem spotkania w salach z wychowawcą.

Oddział

Sala lekcyjna

Nauczyciel

 

Klasa 1a

 

Sala 016

p. Klaudia Wróbel

p. Anna Smajdor

Klasa 1b

 

Sala 022a

p. Anna Kuchnia

Klasa 1c

 

Sala 017

p. Bożena Klimek

Klasa 1d

 

Sala 018

p. Anna Michalik

Klasa 2a

 

Sala 105

p. Jolanta Smajdor – Kosakowska

p. Karolina Bujok

Klasa 2b

 

Sala 108

p. Alicja Radlińska

Klasa 2c

 

Sala 113

p. Renata Kliś

Klasa 2d

 

Sala 104

p. Dorota Kożuch

 

Klasa 2e

 

Sala 112

p. Iwona Cisowska

Klasa 3a

 

Sala 107

p. Bożena Góra

Klasa 3b

 

Sala 103

p. Joanna Wastag

 

Klasa 3c

 

Sala 116

p. Anna Opałek

p. Małgorzata Zelek

Klasa 3d

 

Sala 102

p. Jolanta Wieczorek

Klasa 3e

 

Sala 129

p. Patrycja Lipińska

p. Ewa Szeligiewicz

Klasa 4a

 

Sala 115

p. Małgorzata Pażucha

 

Klasa 4b

Sala 022

p. Danuta Mężyk Stępień

 

Klasa 4c

Sala 117

p. Barbara Rzeźnik