Najaktywniejszy czytelnik i klasa w roku szkolny 2020/2021

Rozstrzygnięto coroczny ranking czytelnictwa w klasach młodzych. W tym roku klasy starsze ze względu na bardzo małą aktywność spowodowaną pandemia zostały wyłączone z konkursu, natomiast warto wyróżnić klasę 4c, która przed wakacjami zaczęła intensywniej korzystać z biblioteki szkolnej. W klasach 1-3 królowała w tym roku klasa 1b, zarówno jako najaktywniej czytająca klasa, jak i najaktywniejszy czytelnik. Jakub Kuchnia wypożyczył w tym roku aż 116 książek, a na klasę przypadło około 15 książek na czytelnika. Na wspomnienie zasługują również klasa 1C i 1D, których uczniowie królowali w rankingu top 30 najaktywniej czytających czytelników. Klasa 1B otrzymała pamiątkowy dyplom, a najaktywniejsi czytelnicy otrzymali pamiątkowe naklejki.