WYNIKI XX SZKOLNEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW

 

KLASY I-III

 

KATEGORIA:  INSTRUMENTALNA

I miejsce – Jakub Sułkowski /IIIC/

II miejsce – Dominika Bołoz /IIIA/

III miejsce – Jakub Witowski /IIIA/

Wyróżnienie – IIIC /skrzypce/

 

KATEGORIA : ŚPIEW /SOLIŚCI/

I miejsce / ex aequo/ – Maria Kłębczyk  /IID/,  Anna Stefańska /IID/

II miejsce – Aldona Połomska /IB/, Nikodem Maślanka /IB/

III miejsce – /IIIC/

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE

Wyróżnienie –  Maja Bobrek, Julia Markiewicz, Oliwia Olchawa, Lena król, Alan Bogdański / IB/

 

KATEGORIA: TANIEC SOLOWY

I miejsce –  Julia Zając /IIIC/

II miejsce – Jakub Kuchnia /IB/

 

KATEGORIA: TANIEC ZESPOŁOWY

I miejsce – IIIA

II miejsce – IIIC

 

WYNIKI XX SZKOLNEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW

KLASY IV –VIII

 

KATEGORIA: INSTRUMENTALNA

I miejsce – Cyprian Matusik /VA/, Kamil Wójs /VIA/, Diana Jabłońska/VID/

II miejsce – Karol Majcher /VIC/, Nikola Krupa /VIB/

III miejsce – Zofia Piasecka /VID/, Mateusz Majcher /IVB/

Wyróżnienie – Karolina Babiarska /VIIC/

 

KATEGORIA; ŚPIEW /SOLIŚCI/

I miejsce – Maja Nycek /VA/, Olga Wójsik /VB/

II miejsce – Gabriela Dulak /VA/

III miejsce – Oskar Kukulak /IVB/, Magdalena Czepelak /IVB/

Wyróżnienie – Emilia Kiełbasa /VIB/

 

KATEGORIA : ZESPOŁY WOKOALNE

I miejsce –  IVB /Maja Stawiarz, Zuzanna Gomułka/

II miejsce – IVC /Dominika Skorupka, Julia Plata, Małgorzata Krupa/

II miejsce – VIA /Kamil Wójs, Patryk Rusek/

III miejsce – VA /Roksana Talar, Olimpia Klimek/

 

 

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNO – INSTRUMENTALANE

I miejsce – IVC /Zofia Popiela, Ewa Szczecina/

II miejsce – IVC /Dominika Skorupka, Małgorzata Myrlak/

 

KATEGORIA ; TANIEC SOLOWY

Wyróżnienie – Kinga Gnylewicz  /IVB/

Wyróżnienie – Gabriela Kopieć /IVB/

 

KATEGORIA: TANIEC ZESPOŁOWY

I miejsce – VA /Roksana Talar, Maja Nycek, Olimpia Klimek, Gabriela Dulak/

II miejsce – IVC /Natalia Górska, Małgorzata Myrlak/

 

KATEGORIA: „EKO INSTRUMENT”

Nagroda specjalna ze szczególnym wyróżnieniem – Dominika Skorupka /IVC/