Akcja Rekrutacja – Elektroniczne nabory w trakcie pandemii 2021 – dla klas 8

Firma Vulcan zaprasza na bezpłatną transmisję online, na której zaprezentują etapy rekrutacji do szkół ponadpostawowych w oparciu o system Nabory VULCAN. Podczas prezentacji przedstawią kandydatom tegoroczny harmonogram naboru, opowiedzą na co zwrócić szczególną uwagę oraz jakie dokumenty należy dostarczyć do szkół. Dodatkowo przejdą przez proces wyboru placówek i podpisywania elektronicznego wniosku.

Kiedy: 13 maja 2021r., godzina 17:00

Do tegorocznego wydarzenia będziecie mogli dołączyć zarówno na kanale na YouTube, jak i na Facebooku. Po zakończeniu transmisji nagrania zostaną zapisane i udostępnione na wyżej wymienionych portalach.

 

Linki do transmisji można pobrać tutaj:

https://www.vulcan.edu.pl/strona/akcja-rekrutacja–elektroniczne-nabory-w-trakcie-pandemii-2021-852