Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

Nowy Sącz, 23 kwietnia 2021 r.

Dyrektorzy, Nauczyciele,
szkół podstawowych oraz środowisk polonijnych

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie

Informujemy, że został zakończony Ogólnopolski Konkurs Historyczny Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.
Zgodnie z Regulaminem publikujemy listę laureatów i uczniów wyróżnionych.
           W związku ze zmieniającą się dynamicznie sytuacją epidemiologiczną szczegóły dotyczące uroczystości, terminu i sposobu odbioru zaświadczeń oraz nagród przez laureatów, uczniów wyróżnionych i ich opiekunów, zostaną podane w odrębnym komunikacie.

Telefon kontaktowy: 513 198 237

Z wyrazami szacunku