Karnawał pierwszaków

W ostatnim tygodniu zapustów uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w tradycyjnych balach karnawałowych. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym, każda klasa bawiła się w swojej sali lekcyjnej. Przebrane w kolorowe stroje dzieci wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Księżniczki, wróżki, czarownice, biedronki, motylki, kotki, policjanci, żołnierze, piraci i wiele innych postaci zagościło na kilka godzin w murach naszej szkoły. Wszyscy bawili się wesoło w  tanecznych rytmach ulubionych przebojów. W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Była to także okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.