Konkursy bożonarodzeniowe

W naszej szkole, jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizowane zostały następujące konkursy plastyczne:

– „Boże Narodzenie w mojej rodzinie”

– „Kartka świąteczna”

– „Ozdoba bożonarodzeniowa”

Wpłynęło 101 prac w różnych technikach plastycznych. W dniu 15.12.2020 r konkurs został rozstrzygnięty.

Komisja w składzie: pani Beata Przychocka, pani Danuta Mężyk Stępień, pani Anna Kmiecik wybrały 32 najciekawsze i najładniejsze prace, przyznając I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

 

Nagrody zostaną wręczona w styczniu po feriach. Wszystkie kartki i ozdoby przekazane zostały do Hospicjum w Nowym Sączu. 

Oto lista nagrodzonych osób:

Wyniki konkursów

„Boże Narodzenie w mojej rodzinie”

Klasy I – III

I miejsce – Wójtowicz Oliwia, klasa 3b
II miejsce – Mirek Milan, klasa 1d
III miejsce – Grajek Alicja, klasa 1a

Klasy IV – VIII

I miejsce – Wróblewski Mateusz, klasa 5a
II miejsce – Tokarz Kamil, klasa 7d
III miejsce – Sus Szymon, klasa 6b
Wyróżnienie – Wróblewska Agnieszka, klasa 7c
Kornakiewicz Joanna, klasa 7a

„Kartka świąteczna”

Klasy I – III

I miejsce – Kłębczyk Maria, klasa 2d
II miejsce – Sekuła Alicja, klasa 3b
III miejsce – Ogrodnik Oliwia, klasa 1c
Wyróżnienie – Grajek Alicja, klasa 1a
Majoch Mikołaj, klasa 1a

Klasy IV – VIII

I miejsce – Broda Oliwia, klasa 8a
Szymon Kłębczyk, klasa 6d
II miejsce – Piekarczyk Izabela, klasa 6c
III miejsce – Stelmach Emilia, klasa 7c
Wyróżnienie – Ratyński Jan, klasa 5c
Ratyński Paweł, klasa 7b
Tokarczyk Łucja, klasa 7e

„Ozdoba bożonarodzeniowa”

Klasy I – III

I miejsce – Kuchnia Jakub, klasa 1b
II miejsce – Sediwy Filip, klasa 2b
III miejsce – Mirek Milan, klasa 1d
Wyróżnienie – Kłębczyk Maria, klasa 2d
Laszewicz Milena, klasa 2b
Grekowicz Zofia, klasa 2d

Klasy IV – VIII
I miejsce – SzczecinaTomasz-5b,Szczecina Wojciech,6a
II miejsce – Płachta Daniel, klasa 6d
III miejsce – Haś Jakub, klasa 7d
Wyróżnienia – Skorupka Dominika, klasa 4c
Matusik Cyprian, klasa 5a
Wójtowicz Emilia, klasa 6d