Ślubowanie klas pierwszych

Jak co roku w dniu imienin patrona naszej szkoły Świętego Jana Pawła II, czyli 4 listopada uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Niestety, z uwagi na sytuację epidemiczną, pierwszy raz w historii szkoły to ważne wydarzenie każda klasa przeżywała osobno, a na dodatek w uroczystości  nie mogli uczestniczyć goście i rodzice,
Mimo tego nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Po jego zakończeniu , w niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie pani dyrektor mgr Beata Mac dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. 

Po uroczystości szczęśliwe i dumne  pierwszaki udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez Rodziców.