Sprawozdanie – Piękna Nasza Polska Cała

Uczniowie klasy 1C meldują wykonanie zadania nr 23 w ramach projekty Piękna Nasza Polska Cała ,,Kulinarne podróże – te małe i duże”. Dzieci wyciskały sok z owoców i warzyw oraz przygotowały sałatkę owocową.

Meldujemy wykonanie zadania  nr 18 w ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała  „W starym kinie” . W ostatnim czasie uczniowie klasy 2e mieli okazję obejrzeć stare bajki, oraz zgłębić wiedzę dotyczącą tych najstarszych opowieści.

 

Zadanie nr 2 „kącik patriotyczny” oraz nr 8 „herb naszego miasta” zostało zrealizowane w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Piękna Nasza Polska Cała przez uczniów klasy 2 c.

Zadanie nr 9 ,,Mam chusteczkę haftowaną” – Zabawa ludowa zostało zrealizowane w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Piękna Nasza Polska Cała przez uczniów klasy 2E i 3B .