Informacje o funkcjonowaniu biblioteki szkolnej

Szanowni Państwo,

zw względu na sytuację , w jakiej się znaleźliśmy zarówno wydawnictwo, jak i firmy kurierskie mają problemy logistyczne z dostarczeniem podręczników i ćwiczeń. Będziemy je wydawać bezpośrednio do wychowawców, jak tylko przyjda i zostaną przygotowane do wypożyczeń. Prosze uzbroić się w cierpliwość, bo sytuacja nie zależy od nas . Ponieważ praca, którą wwykonywaliśmy w sierpniu przy podręcznikach została opóźniona, biblioteka jest zamknięta dla uczniów do wypożyczania książek do dnia 14 września i funkcjonuje tylko to wydawania wychowawcom ćwiczeń, podręczników oraz do pracy wewnętrznej. Po tym terminie pojawi się ogłoszenie jak korzystać z naszej biblioteki szkolnej i rezerwować wcześniej tytuły, które chcemy wypożyczyć. Pozdrawiam.

 

Nauczyciel-bibliotekarz, Anna Kmiecik