Konkurs Kangur

Konkurs Kangur

Z uwagi na zmienioną formułę, Konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Oznacza to, że będziesz mógł rozwiązać zadania dostępne na Platformie z poziomu swojego komputera domowego, ewentualnie tabletu czy telefonu, o ile będzie on połączony z Internetem. Upewnij się, że masz dostęp do odpowiedniego urządzenia, podłączonego do stałego i stabilnego łącza internetowego. W przeciwnym razie poproś rodzica lub opiekuna o pomoc. Ze względu na inny charakter Konkursu w tym roku, czas na rozwiązanie zadań został wydłużony do 90 minut.

Przed przystąpieniem do poniższych działań skontaktuj się z wychowawcą (kl. II-III) lub swoim nauczycielem matematyki (kl. IV-VIII), aby dowiedzieć się, do jakiej kategorii konkursu zostałeś(aś) przyporządkowany(a) oraz kiedy odbędzie się Twoja sesja konkursu próbnego i konkursu właściwego. Nauczyciel przekaże Tobie także nazwę użytkownika (login) i hasło, za pomocą których zalogujesz się na PlatformieDzwonek.pl.

Kategorie:

Klasy 2 – kategoria Żaczek

Klasy 3-4 – kategoria Maluch

Klasy 5- 6 – kategoria Beniamin

Klasy 7-8 – kategoria Kadet

Instrukcja dotycząca logowania znajduje tutaj:

 https://www.kangur-mat.pl/dokumenty/kangur_2020_Instrukcja_uczestnik.pdf

W razie wątpliwości proszę o kontakt z wychowawcą (kl. II-III),  nauczycielem matematyki (kl. IV-VIII) lub Małgorzatą Pażuchą – szkolnym koordynatorem konkursu.

Powodzenia!