Nasze zdalne miejsca pracy i nauki

Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły do udziału  w akcji “Moje miejsce pracy/nauki zdalnej”! Projekt ten ma zbliżyć nas do uczniów i nauczycieli w tej niecodziennej dla nas sytuacji. Czekamy na kolejne zdjęcia biurek na mail: annakmiecikart@gmail.com – nauczyciele z tytułem “Nauczyciel”, a uczniowie z tytułem  “Uczeń”. Oczywiście nie będziemy publikować imion i nazwisk osób, które przyślą do nas zdjęcia, więc jeśli chcecie się podpisać – połóżcie kartkę ze swoim imieniem i nazwiskiem gdzieś na biurku. Galeria dla uczniów i galeria dla nauczycieli będzie aktualizowana raz na tydzień, a na zachętę prezentujemy miejsca pracy pierwszych odważnych… Jak myślicie, do których nauczycieli one należą? 

GALERIA MIEJSC PRACY NAUCZYCIELI

GALERIA MIEJSC NAUKI UCZNIÓW