Konkurs Palm Wielkanocnych rozstrzygnięty!!!

W tym roku Konkurs Palm odbywał się drogą wirtualną. Uczniowie klas 4- 6 zostali zachęceni do kultywowania tradycji Świąt Wielkiej Nocy poprzez wykonanie Palmy z ograniczonych dostępem materiałów i przesłanie zdjęcia drogą elektroniczną.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem myślę że wielu uczniów nie tylko z potrzeby konkursu wykonało Palmy ale także z potrzeby serca chcąc kultywować tradycje chrześcijańską święcenia palm w Niedzielę Palmową wykonując ją z swoim rodzeństwem i rodzicami.

Palmy wykonane były w dniach od 1.04- 5.04.2020r. Wszystkie prace konkursowe to prawdziwe dzieła sztuki wyróżniające się bogactwem barw, kształtów oraz niezwykłą wyobraźnią i pomysłowością wykonania.

Bardzo trudno było wybrać najładniejsze prace bo wszystkie były piękne i robiły wrażenie. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzinom za zaangażowanie oraz trud i pracę włożoną w przygotowanie wielkanocnych palm. DMS

Palmy nagrodzone

Michał Oleksy kl. 5a

Paweł i Jan Ratyński kl. 6b i 4c

Emilia Kiełbasa kl. 5b

Mateusz Kosoń kl. 5a

Maja Nycek kl.4a

Antoni i Ewa Macałka 6b i 1a

Wiktoria Zegzda kl.6b

Kamil Wójs kl. 5a

Emilia Stelmach kl.6c