Komunikat Organizatorów XX EDYCJI KONKURSU HISTORYCZNEGO „ZIEMIA SĄDECKA OD PRZESZŁOŚCI DO WSPÓŁCZESNOŚCI” – rok szkolny 2019/2020

Uprzejmie informujemy, iż przesunięciu ulega termin pierwszego etapu (eliminacji szkolnych) XX EDYCJI KONKURSU HISTORYCZNEGO „ZIEMIA SĄDECKA OD PRZESZŁOŚCI DO WSPÓŁCZESNOŚCI” – rok szkolny 2019/2020. Komisje konkursowe pierwszego etapu (eliminacji szkolnych) proszone są o przesłanie protokołów z przeprowadzonego konkursu Organizatorom II etapu w terminie do 20 kwietnia 2020 r.Przypominamy, iż Dyrektorzy szkół ustalają indywidualnie termin, zasady organizacji oraz wyznaczają opiekuna I etapu konkursu.

O ewentualnych innych zmianach związanych z przeprowadzeniem konkursu poinformujemy w kolejnych komunikatach.