INFORMACJA

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych oraz do przedszkola przebiega bez zmian. W obecnej sytuacji zalecamy KONTAKT TELEFONICZNY ze szkołą pod numerem telefonu (18) 4426440 od poniedziałku do piątku w godz. 8-14. W trakcie rozmowy przekażemy informacje na temat rekrutacji oraz nasz adres mailowy. Na wskazany adres będziecie mogli Państwo przesłać zdjęcie lub skan wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły/przedszkola. Oryginał wniosku doniesiecie Państwo po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć. Jeśli nie posiadacie Państwo możliwości wykonania zdjęcia lub skanu wniosku podyktujecie Państwo podstawowe dane przez telefon a pozostałe dane, niezbędne do trybu rekrutacyjnego, przekażecie Państwo po wznowieniu zajęć.