Dzień kobiet w świetlicy szkolnej

                         ,, Jak ogród nie istnieje bez kwiatów,

                                             tak  świat nie istnieje bez kobiet ’’

8 marca to szczególnie miły dzień dla wszystkich kobiet. W świetlicy szkolnej też postanowiliśmy uczcić to święto. Przygotowania do tego wyjątkowego dnia zaczęły się kilka dni wcześniej, ponieważ chłopcy chcieli  zrobić  swoim koleżankom miłą  niespodziankę. Wraz z pomocą wychowawczyń  opracowali układ taneczny,  własnoręcznie wykonali  z papieru kolorowego tulipany, a także przygotowali  dla dziewczynek słodki poczęstunek – nadziewane wafle. Wreszcie  6 marca, w przeddzień swojego święta, dziewczynki mogły podziwiać efekty  starań i działań chłopców. Zadbali oni o to, by nasze dziewczyny czuły się wyjątkowe  w tym dniu.  Zorganizowali dla dziewczynek  imprezę, podczas której pokazali swoje umiejętności taneczne i wokalne, a Kuba i Szymon dali koncert na instrumentach. Przy dźwiękach  muzyki wszyscy chłopcy złożyli swoim koleżankom serdeczne życzenia i obdarowali je symbolicznym kwiatkiem. Impreza zakończyła się poczęstunkiem –  podniebienia dziewczynek cieszyły nadziewane wafle przygotowane przez chłopaków. To był przemiły dzień !!! Nasi chłopcy spisali się na medal i dali z siebie wszystko. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili. Czas upłynął nam w miłej atmosferze, a nasze dziewczęta miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo.

Wszystkim kobietom, tym małym i tym dużym życzymy wszystkiego najlepszego  zarówno w dniu ich święta, jak i przez cały rok !!!