„Noelka” na spotkaniu noworoczno – opłatkowym Seniorów

„Kochające serce zawsze jest młode”

                                         – przysłowie greckie

25 stycznia na zaproszenie Przewodniczącej Zarządu Osiedla Wojska Polskiego, pani Krystyny Kurzei, mieliśmy ogromną przyjemność gościć w hotelu „Ibis”.

Właśnie tego dnia odbyło się spotkanie noworoczno – opłatkowe Seniorów, które uświetnili swoją obecnością: gospodarze Nowego Sącza – Prezydent Ludomir Handzel  oraz Wiceprezydent Artur Bochenek,  przedstawiciele Rady Miasta – przewodnicząca Iwona Mularczyk i radni Dawid Dumana oraz Jakub Prokopowicz, a także poseł na Sejm RP, Patryk Wicher.

Zgromadzeni bardzo ciepło przyjęli nasz spektakl „Noelka” na podstawie powieści Małgorzaty Musierowicz o tym samym tytule.  Uznanie wzbudzili nie tylko młodzi aktorzy, ale też chór, który wykonał kilka nastrojowych kolęd i piosenek świątecznych. Dlatego wystąpienie przed tak szanowną, ale i przesympatyczną publicznością, było dla nas zarówno przyjemnością jak i zaszczytem.

Serdecznie dziękujemy fantastycznym pracownikom hotelu „Ibis”

za okazaną nam sympatię i życzliwość

oraz pomoc w przygotowaniach do przedstawienia.