Uczennice naszej szkoły laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moja kartka bożonarodzeniowa”.

W ramach XIII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Pod Skrzydłami Anioła” organizowanego przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja kartka bożonarodzeniowa”.

Konkurs cieszy się coraz większą popularnością, toteż tym większy jest sukces naszych uczennic. W tym roku do konkursu plastycznego na najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną kartkę bożonarodzeniową zgłosiła się rekordowa liczba – blisko 1 000  autorów kartek z całej Polski.

W sobotę 14 grudnia w siedzibie firmy Wiśniowski, wielkim sukcesem mogły cieszyć się uczennice naszej szkoły – Karolina Chruślicka i Joanna Rola z klasy V b integracyjnej, które zostały laureatkami konkursu plastycznego w kategorii – dzieci i młodzież niepełnosprawna. Za swoje prace, wykonane pod kierunkiem mgr Małgorzaty Janik, otrzymały nagrody z rąk przedstawicieli Kuratorium Oświaty i Urzędu Miasta. Laury odebrała również Weronika Janik z klasy 8c – w kategorii młodzież          w wieku 13-16 lat, której opiekunem jest mgr Beata Przychocka.